czwartek, 14 marca 2013

2013.03.14 blogerki modowe na wybiegu


W najbliższa sobotę, tj. 16 marca, rusza wiosenny Fashion Show Galerii Krakowskiej. Podczas niego będę miała przyjemność wraz z innymi krakowskimi i małopolskimi blogerkami uczestniczyć w konkursie "blogerki na wybiegu" organizowanym przez Galerię Krakowską. 

Każda z Nas, podczas konkursu zaprezentuje wymyśloną przez siebie, specjalnie na tę okazję, stylizację z tą samą koszulą! Zaprezentowane przez nas sety ocenione zostaną przez jury konkursu: stylistkę Galerii GOShĘ Kusper, projektantki i autorki marki „Zemełka&Pirowska” – Agatę Zemełkę i Annę Pirowską oraz Monikę Gąsiorek-Mosiołek – redaktorkę działu moda Lounge Magazynu.

Oprócz konkursu, będzie także możliwość skorzystania z porad stylistyki Galerii GOShY Kusper, zapoznania się z najnowszymi trendami w modzie, a także uzyskania  porad od wizażystów INGLOT. Porady są bezpłatne i odbywać będą się pomiędzy godz. 14.00 a 19.00, w piątek, sobotę i niedzielę.

W ramach wiosennych pokazów będzie można zobaczyć topowe polskie blogerki: Alice Point, Charlize-Mystery oraz Jessicę Mercedes. Stworzone przez nie sety mozecie oglądać na poziomie -1 Galerii do 17 marca. Dodatkowo będziecie mieli możliwość zobaczenia dziewczyn "na żywo", w sobotę, podczas pokazu.

Tutaj znajdziecie wszelkie niezbędne informacje. Do zobaczenia w sobotę!:)


3 komentarze:

  1. Koszula zapowiada się bardzo ciekawie.:)
    Będę trzymać za Was kciuki Dziewczyny i oczywiście do zobaczenia w sobotę! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. już nie mogę się doczekać jak będę mogła Wam kibicować!!! na pewno wypadniesz świetnie :)
    pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

A pipdig Blogger Template